Elektrokola Powacycle UK


Elektrokolo je univerzální součást moderního životního stylu. Elektrické kolo Vám poskytuje spoustu výhod. Elektrokolo Vám přináší opravdu levnou dopravu, elektrokolo  je také odpovědí na fitnes požadavky 21. století. Elektrokola už dávno ztratila pověst přibližovadla pro naše starší spoluobčany. Elektrokola mají větší dojezdový rozsah, v nabídce elektrokol jsou crosové modely nové generace, velice praktické skládačky, toto udělalo z kol s elektrickou asistencí naprosto běžnou součást moderního životního stylu napříč všemi generacemi. Elektrokolo je budoucnost městské a příměstské dopravy. Natankujte ze zásuvky, kdekoli. Elektrokola Powacycle jsou tu pro Vas už od roku 2004.
Elektrokolo Powacycle - tradice, tisíce spokojených zákazníků ve Velké Británii a kontinentální Evropě, neustálá inovace a vývoj, vlastní patentované technologie, silné ekonomické zázemí, kvalitní záruční a pozáruční servis, garance servisu a originálních náhradních dílů i u modelů, které již nejsou součástí aktuální nabídky to je Powacycle, a proto jsou elektrokola Powacycle stálicí a špičkou ve svém oboru elektrokol již od roku 2004.

Powacycle vám nabízí vlastní komplexní řadu elektrokol, kde jednotlivé díly řad jsou kompatibilní, tím je zajištěn dlouhodobý a jednoduchý servis se stabilním zázemím od roku 2004.
 
7 let sponzorujeme Tidworth Polo "Rundle Cup" za účasti prince Charlese a jeho synů, Williama a Harryho.

       

  
 
 
 
 
Elektrokola Powacycle v Praze na adrese Parkerova 616, 250 67 Klecany (Dálnice D8, Exit 1), volejte 720 - 376 - 746.

                               
                        Powacycle showroom Praha
 

PowaCycle se specializuje výhradně na elektrokola již od roku 2004. Powacycle je divizí Ultima Networks, která působí na britském trhu od roku 1979 a je zaměřena na zakázky především pro britskou vládu (Ministerstvo Obrany)

 
                                                           
                                              Sídlo Powacycle Harlow

Elektrokola Powacycle Vám nabízí ucelenou řadu elektrokol od základních modelů, přes skládací, klasické až po High-end modely Infineum. Powacycle je divizí společnosti Ultima Networks PLC která je kótována na londýnské burze. PowaCycle elektrokola je dlouhodobě z vedoucích dodavatelů elektrokol na vysoce konkurenčním britském trhu a je naším závazkem poskytovat nejvýše technologicky a energeticky účinné produkty našim zákazníkum.

                                              


Elektrokolo  - přemýšlejte o elektrokole jako standardním dopravním prostředku do práce i za zábavou a už nemusíte sledovat vývoj cen benzínu na pumpách: natankujte vaše elektrokolo ze zásuvky. Elektrokolo znamená levná a efektivní doprava.

Tradice, tisíce spokojených zákazníků ve Velké Británii a kontinentální Evropě, neustálá inovace a vývoj, vlastní patentované technologie, silné ekonomické zázemí, kvalitní záruční a pozáruční servis, garance servisu a originálních náhradních dílů i u modelů elektrokol, které již nejsou součástí aktuální nabídky to je Powacycle, a proto jsou elektrokola Powacycle stálicí a špičkou ve svém oboru již od roku 2004.

Elektrokolo je plnohodnotný dopravní prostředek do práce i za zábavou. Vaše elektrokolo natankujete ze zásuvky, kdekoli.
S elektrokolem PowaCycle jezdíte s minimálnimi náklady na sto kilometrů. Elektrokolo nabijete doma, v práci, kdekoli, stejně jako svůj mobilní telefon a na jedno nabití najedete minimálně několik desítek kilometrů, u modelů elektrokol Infineum variantně i přes 100 Km dojezd.
Dojezd elektrokola se odvíjí od profilu trati, zatížení elektrokola, eventuálně zařazeného stupně podpory. Natankujte ze zásuvky, kdekoli.

Elektrokola Powacycle baterie, výkon
Moderní elektrokolo by mělo být standardně vybaveno kvalitním akumulátorem a lehkým výkonným motorem. Důležitým parametrem je počet watthodin. Elektrokola Powacycle jsou vybavena kvalitním, lehkým a hlavně výkonným high rotation 180W nominal, top výkonem 320 W elektromotorem, který je v kombinaci 278, 234 či 240Wh (nejoblíbenější varianty, v nabídce najdete ale i 288Wh) baterií ideálním řešením pro minimalizaci celkové váhy, váhy komponent a provozních nákladů elektrokola, 180W high rotation motor umožnuje mimořádně efektivní a hlavně úsporný provoz elektrokola s náklady ca. 5 Korun na 100 kilometrů. Trendem elektrokol Powacycle je tento parametr držet na co nejnižší účinné míře, při stejném či zvyšujícím se výkonu baterií, tedy jak dlouho baterie vydrží, než ji budete muset znovu dobít. Doporučujeme si vyzkoušet elektrokolo zdarma na našem showroomu

Elektrické kolo a moderní životní styl
Elektrokolo je univerzální součást moderního životního stylu. Elektrické kolo Vám poskytuje spoustu výhod. Elektrokolo Vám přináší opravdu levnou dopravu, elektrokolo  je také odpovědí na fitnes požadavky 21. století. Elektrokola už dávno ztratila pověst přibližovadla pro naše starší spoluobčany. Elektrokola mají větší dojezdový rozsah, v nabídce elektrokol jsou crosové modely nové generace, velice praktické skládačky, toto udělalo z kol s elektrickou asistencí naprosto běžnou součást moderního životního stylu napříč všemi generacemi. Elektrokolo je budoucnost městské a příměstské dopravy.

Minimální náklady na provoz - elektrokola Powacycle
s elektrokolem už nemusíte sledovat vývoj cen na benzínových pumpách, neustále se zvyšující povinné ručení. Natankujte své elektrokolo ze zásuvky a jezděta za ca. 4-5 Korun na 100 kilometrů! Elektrokolo, to je levná, efektivní a plnohodnotná doprava.

Elektrické kolo Powacycle - zábava a volný čas
s elektrokolem Powacycle zůstáváte stále aktivní a můžete si užívat všech výhod spojených s cyklistikou bez přehnané zátěže. Zátěž si volí každý uživatel sám. Elektrokola Powacycle nabízejí široké spektrum modelů, je na Vás jaké elektrokolo splňuje Vaše požadavky nejlépe. Nestačíte výkonnějším přátelům? Elektrokolo Powacycle Vás vrátí do kolektivu

Pracujete ve městě a už Vás nebaví neustálé dopravní zácpy? Zvolte elektrokolo
Elektrokolo Powacycle Vás doveze do práce bez námahy a zapocení, nezapomeňte, elektrokolo vždy zaparkujete, zvolte si moderní styl.

Elektrokolo PowaCycle - hodnota kvality a výběru
Značková kvalitní elektrokola PowaCycle - prodej elektrokol v atraktivím designu.
V nabídce je lehké ektrokolo u kterého je celková váha 18 Kg,levné elektrokolo Milan 2,  jsou k dispozici také elektrická horská kola, kola s nízkým nástupem a skládací elektrokola. Rámy elektrokol jsou z lehkého hliníku. Powacycle nabízí kompletní seznam značkových elektrokol od základních modelů po špičková elektrokola řady Infineum Continental.

Elektrokolo a fitness
U elektrokola se na první pohled může zdát, že poskytuje nižší fitnes potenciál než u běžneho kola. Nicméně, elektrokolo Vám poskytuje vyšší výkon, krátší dobu cestování, a rozšiřuje Váš akční rádius, je tady další důvod, proč nechat auto doma. Časté používání elektrokola Powacycle přispívá vašemu celkovému zdraví. Elektrokolo Vám ušetří čas a také náklady které jste dříve investovali v tělocvičně.

Vyzkoušejte si elektrokolo před nákupem
Koupě elektrokola není každodenní záležitostí a rozhodovaní o vhodném modelu si vezme nějaký čas. Pokud si nejste jisti, zda jste si vybrali správně, a potřebujete si zvolené elektrokolo zkusit dřív, než učiníte finální rozhodnutí, objednejte si zkušební jízdu. Pro objednani zkušební jízdy volejte: 720-376-746 nebo pište info@powacycle.cz

Naše elektrokola jsou plně v souladu s předpisy jak v České republice tak i v celé Evropské Unii a nejsou zde žádné právní požadavky na pojištění, STK, řidičský průkaz nebo o silniční daň.
PowaCycle Elektrická kola jsou vyráběna pod systémem jakosti ISO 9001:2008, pro zajištění trvale vysoké kvality.
Elektrokolo - moderní, ekologická a levná doprava 21. století.
Elektrokola Powacycle

* Školený pracovník vám podá bližší informace o nabízených elektrokolech na naší infolince 720 376 746.
* On-line kontrola průběhu dodávky elektrokola.
* Elektrokolo vám dovezeme zdarma po celé ČR
* Naše zboží má všechny příslušné atesty a certifikáty.
* Elektrokolo si můžete osobně vyzvednout v našem skladovém centru.
* Tradice a tisíce spokojených zákazníku jsou zárukou kvality zboží.

 

Elektrokola Powacycle, info@powacycle.cz, tel: 720376746

 

Elektrokola Powacycle Sitemap

 

 Elektrokolo, cyklodolpňky, náhradní díly, servis, doprava elektrokola zdarma, elektrické kolo, POWACYCLE

 

Elektrokola elektrokola Powacycle UK od roku 2004

Telefon: 720 - 376 - 746

Informace